Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Meble i krzesła metalowe 

Meble metalowe

Szukasz wyjątkowych dodatków do wnętrza, które podkreślą jego charakter? Niezależnie od tego czy w Twoim salonie czuć prowansalską lawendę czy lampy zostały przeniesione wprost ze starej fabryki zgodnie z nurtem industrializmu, nasze meble metalowe wkomponują się w nim doskonale. Te wyjątkowe dodatki mogą stanowić jedynie dekorację Twojej przestrzeni, ale być także praktycznym elementem wystroju.

Czarne krzesła metalowe w połączeniu z ciepłym światłem i betonową podłogą przeniosą Twój salon w nowy, modernistyczny wymiar. Natomiast białe, poprzecierane powierzchnie wprost idealnie nawiążą do śródziemnomorskiego stylu Twojego tarasu. Nasze stalowe meble możesz dobierać wedle uznania i tworzyć spójne kompozycje, ponieważ dostępne są w pełnych zestawach, w których skład wchodzą elementy od stolików po altany ogrodowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 17 elementów

Ostatnio oglądane

Brak danych

QR code

Menu

Porównaj 0