Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Polecane

Nowe produkty

Fototapety do salonu, biura i pokoju 

Czego potrzebujesz, czyli jak wybrać fototapety do salonu i biura?

W zależności o tego, z jakim problemem architektonicznym się zmagasz, rozwiązanie będzie zupełnie inne. Twoja przestrzeń jest zbyt duża, by same dodatki dekoracyjne ją wzbogaciły? A może sprawia wrażenie zabałaganionego schowka? Niezależnie od tego czy Twoim kłopotem jest zbyt duże lub zbyt małe pomieszczenie, zaniedbane ściany czy brak wyrazistości, fototapeta będzie idealnym rozwiązaniem.

Standardowo, przy jej wyborze zaczynamy od określenia pomieszczenia, w którym zostanie nałożona, ponieważ zupełnie inne aranżacje pasują do salonu, a inne do biura. Należy także zwrócić uwagę na istniejące już elementy wyposażenia takie jak odcienie mebli czy faktura podłogi. Ważne, by na końcu całość była harmonijna i nie stworzyła wrażenia zlewania się odcieni lub odwrotnie - chaosu.

Fototapety do surowych wnętrz bez wyrazu

Przestronne, wysokie wnętrza zazwyczaj obfitują w dużą ilość światła. W ich przypadku najlepiej sprawdzą się ciemniejsze ściany, które ocieplą atmosferę pomieszczenia i nadadzą im nieco charakteru. Świetnym przykładem są jasne, a najczęściej białe ściany biur, które sprawiają wrażenie sterylności i nieatrakcyjności. Przestrzeń, w której pracujemy można wzbogacić o kolory, które nie będą odwracały naszej uwagi od obowiązków, ale dzięki którym poczujemy się w niej dużo bardziej komfortowo. Idealną propozycją będą tutaj ciepłe kolory i niebanalne wzory, które ożywią przestrzeń biurową.

Fototapety do miniaturowych pomieszczeń

Zupełnie inna jest sytuacja w przypadku malutkich wnętrz, których przestrzeń niesamowicie ogranicza jakąkolwiek aranżację. W ich przypadku sprawdzą się jasne, zimne barwy, które odbijając światło sprawiają wrażenie optycznego powiększenia pomieszczenia. Dzięki nim Twój salon może wydawać się dużo przestronniejszy niż w rzeczywistości. Chłodne barwy nadają się też dobrze w miejsca odpoczynku.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 2704 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 2704 elementów

Ostatnio oglądane

Brak danych

QR code

Menu

Porównaj 0