Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Katalog

Włączone filtry:

  Polecane

  Nowe produkty

  Obrazy Vintage na płótnie 

  Wystrój Twojego wnętrza zależy od mebli i dekoracji, które do niego dodasz. O ile łatwo jest wybrać wyposażenie w postaci kanapy czy dywanu, o tyle zdecydowanie większy problem stanowią dekoracje ścienne jak obrazy na płótnie czy lustra. Lampy, od których zależy praktyczność przestrzeni, są montowane w pierwszej kolejności i zdarza się, że pozostają jedyną ozdobą murów. Powodem jest zazwyczaj brak pomysłu lub wiedzy na temat odpowiedniej aranżacji pomieszczeń.

  Okazuje się, że nie potrzeba być architektem wnętrz, by w odpowiedni sposób dobrać dodatki ścienne. Wystarczy zdecydować się na dekoracje, które są uniwersalne, dzięki czemu będą pasowały do każdego wnętrza. Takimi ozdobami są płócienne obrazy vintage, które same w sobie łączą przeciwieństwa. Dzięki temu pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeń.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 8 z 194 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 194 elementów

  Ostatnio oglądane

  Brak danych

  QR code

  Menu

  Porównaj 0